שירותים לכל אירוע ולכל מטרה

שירותים ניידים “סטנדרט”

שירותים ניידים “סטנדרט”

שירותים כימיים בסטנדרט האמריקאי ובאיכות גבוהה מתוצרת “poly john” חברת הענק המובילה בתחום בארה”ב. התאים ברוחב של 110 ס”מ ובארוך של 120 ס"מ.

שירותים ניידים “סטנדרט פלוס"

שירותים ניידים “סטנדרט פלוס"

שירותים דגם סטנדרט+ משודרגים עם הדחת מים, סגירה אוטומטית של תחתית האסלה כאשר מתבצעת ההדחה בלחיצת רגל על כרית גומי ברצפת השירותים. בתוך תא השירותים עמדה לשטיפת ידיים עם כיור, סבון, מראה ונייר לניגוב הידיים. כל התהליך ללא מגע יד אדם, כמו במטוס.

שרותים אקולוגיים

שרותים אקולוגיים

השירותים האקולוגיים מיועדים לאנשים שרוצים את הסוג הזה במודע, כאן משתמשים בנסורת, בסיום השימוש בשירותים, המשתמש זורק אל האסלה נסורת אשר משמשת כשכבה סופגת. הנסורת מונעת ריחות לא נעימים. לאחר השימוש הנסורת ממוחזרת והופכת לקומפוסט.

שרותים מונגשים

שרותים מונגשים

השירותים המונגשים מתiצרת poly john הינם תאים רחבים (180 ס”מ * 220 ס”מ) המאפשר כניסה קלה ביותר עם כיסא גלגלים. בתא המונגש מוטות מחוזקים המותקנים לגובה ולרוחב כך שהמשתמש יכול לעבור מכיסא הגלגלים לכיסא האסלה וחזרה בקלות. כמו כל שאר התאים של חברת “poly john” גם תאי הנכים עומדים בתקן האמריקאי המחמיר.

מתקן שטיפת ידיים

מתקן שטיפת ידיים

אנו מציעים, לפי הזמנת הלקוח, מתקן לשטיפת ידיים הכולל ברזים, מיכל מים, סבון לשטיפת הידיים, ונייר לייבוש הידיים. למתקן שטיפת הידיים כיור השופך את עודפי המים כך שלא יווצר בוץ באיזור השירותים.